FANDOM


Опис Редагувати

Лежащая кошка с чёрными полосками и голубыми глазами

Срібнострумка - кішка з срібляно-сірим хутром з чорними смугами та блакитними очима.

Родина Редагувати

Батько:

Пара:

Донька:

Син:

Біографія Редагувати

Цикл "Проротства починаються" Редагувати

"Вогонь і крига" Редагувати

Вона рятує Сіросмуга, коли той провалюється під лід, та обґрунтовує це тим, що не може бачити, як тоне кіт. Але можна помітити, що вони обмінялися дивними поглядами, хоча кішка говорила з ним зверхньо. У Сіросмуга і Срібнострумки з'являються романтичні стосунки, незважаючи на застереження Вогнесерда і її подруги Мрячконіжки. Вогнесерд таємно зустрічається з нею і просить розірвати відносини з Сіросмугом, але вона відмовляється і велить піти з Річкового Клану, поки не з'являться патрульні. Під час битви в таборі Вітряного Клану вона нападає на Вогнесерда але він перемагає її. Сіросмуг з жахом дивиться на цю сцену, і тоді Вогнесерд її відпускає. Срібнострумка кидається навтьоки з табору, Сіросмуг – за нею. Темносмуг помічає це і доповідає Тигрокігтю, після чого той починає щось підозрювати.

"Ліс таємниць" Редагувати

Галерея Редагувати

Фотографії в житті Редагувати

Срібнострумка

Редагувати

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі