FANDOM


Опис Редагувати

Ляпко

Ляпко - товстий, неповороткий чорно-білий кіт з густим хутром,

бурштиновими очима і білим кінчиком хвоста.

Біографія Редагувати

Цикл ''Пророцтва починаються'' Редагувати

''На волю!'' Редагувати

Коли Рудько жив у Двоногих, Ляпко був його найкращим другом. Перший раз Ляпко згадується, коли гукає Рудька біля паркану. Ляпко запитує його, чи не йде той ліс, і, коли Рудько киває у відповідь, намагається відмовити його від цієї затії. Але до того часу Рудько вже прийняв остаточне рішення, і Ляпко, попередивши його наостанок про небезпечних мешканців лісу, (про які розповів Генрі,) та зістрибує з паркану до себе в садок.

На наступний день Ляпко знову розмовляє з Рудьком. Він розпитує його про те, що трапилося з ним у лісі. Розповідь Рудька про його зустрічі з дикими котами вражає Ляпка. Коли Рудько каже, що хоче вступити в Громовий клан, Ляпко страшенно засмучується і благає його не йти. Але йому знову-таки не вдається переконати одного. Залишок ранку Ляпко і Рудько проводять, відвідуючи своїх друзів і сусідів, прогулюючись останній раз разом по знайомих місцях.

Пізніше Ляпко зустрічається з Рудьком, вже Вогнелапом, коли той полює в лісі. Спочатку вони не пізнають один одного, і Вогнелап навіть нападає на старого приятеля, але потім вони починають жваво базікати.

''Вогонь і крига'' Редагувати

В цій книзі він був вказаний у списку котів, але практично не зустрічався.

''Ліс таємниць'' Редагувати

В цій книзі він був вказаний у списку котів, але практично не зустрічався.

''Здіймається буря'' Редагувати

В цій книзі він був вказаний у списку котів, але практично не зустрічався.

Галерея Редагувати

Фотографії в житті Редагувати

Кіт сидить

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі